Edifier Small Powered Speaker | D12 | Bluetooth | Wireless connection | White
- TootjadEdifier
- Mudel: D12 White
- Saadavus: 5
-
83€
Edifier Small Powered Speaker | D12 | Bluetooth | Wireless connection | White
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 5.10 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Muud funktsioonid | Audio Inputs: AUX, Line in, Bluetooth Remote control and top-mounted knobs |
| Net weight | 4.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 440.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Edifier |
| Producer product family | Small Powered Speaker |
| Producer product name | D12 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





